1مجموع 2 خبر

پخش پوکه معدنی در تهران

پوکه معدنی برای مصارف مختلف به کار می رود. از پوکه معدنی به عنوان افزودنی در تولید بتن و سیمان، ساخت بلوک ها و آجرهای سبک استفاده می شود بنابراین عمده استفاده از پوکه در بخش ساختمان سازی و کار های عمرانی است >> ادامه مطلب

پوکه معدنی و انواع آن

قیمت پوکه معدنی سنگ آهک تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. هر چقدر تقاضا برای این محصول بیشتر باشد و عرضه کمتر ، قیمت پوکه معدنی سنگ آهک نیز بالاتر خواهد رفت >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

پوکه معدنی مصارف بسیار زیادی دارد. یکی از این موارد استفاده در تصفیه خانه ها به خصوص تصفیه آب است. با توجه به اینکه آبی که در طبیعت موجود است برای آشامیدن مناسب نیست، باید یک روندی را برای قابل آشامیدن شدن طی کند. این روند را تصفیه آب میگویند. در این روند دستگاه ها و وسایل زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از آنها سنگ معدنی است. در ابتدا زباله ها و مواد زائد نامحلول در آب، جداسازی میشود. در مرحله بعد حجم زیادی هوا به آب اضافه میشود. این امر باعث فعال شدن میکروب های موجود در آب شده و آلودگی را از آب میگیرد. آلودگی ها تبدیل به لجن شده و سپس عمل جداسازی لجن از آب صورت میگیرد. در نهایت آب به دست آمده از فیلتر های شنی عبور کرده و کلر به آن اضافه میشود.

پوکه معدنی


تاثیر قیمت فروش پوکه معدنی در آب آشامیدنی


قیمت پوکه معدنی مورد استفاده، تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده آب آشامیدنی دارد. در نتیجه کارخانه های تصفیه آب باید در خرید پوکه معدنی دقت زیادی داشته باشند. تمامی فروشندگان این سنگ برای بالا بردن فروش پوکه معدنی، باید قیمت مناسب را برای محصولات خود در نظر بگیرند. از طرفی برای فروش بهتر این سنگ ها باید از تمامی موارد استفاده آن اطلاعات کافی داشته باشند. از آنجایی که آب آشامیدنی سهم زیادی در سلامت جامعه و انسان ها دارد، ارزش استفاده از این سنگ ها واضح و روشن است.

تاثیر سنگ معدنی در تصفیه خانه


مهمترین بخش در تصفیه خانه ها، عبور آب از فیلتر است. در نتیجه برای خرید و انتخاب فیلتر دقت زیادی لازم است. پوکه معدنی به علت وزن کم و چگالی پایینی که دارد گزینه خوبی میتواند باشد. این سنگ همچنین قابلیت ضد باکتریایی را در ساختار خود دارد. این قابلیت تاثیر مواد شیمیایی و باکتری ها را در آب کم میکند.

ویژگی هایی که در قیمت فروش پوکه معدنی موثر است


پوکه های معدنی محصول فعالیت و گدازه های کوه های آتشفشانی هستند. این سنگ ها به علت شکل خاص و روند به وجود آمدن شان، بسیار وزن سبکی دارند. همین ویژگی باعث شده تا نسبت خرید و فروش پوکه معدنی به سایر مصالح ساختمانی بیشتر باشد. از دیگر مزیت های آن، داشتن درجه سختی بالا و تخلخل زیاد آن است. این سنگ مانند یک عایق در دیوارها عمل میکند. در واقع این عایق مانع انتقال صوت و حرارت میشود. مقاومت آن نیز در برابر آتش سوزی بسیار زیاد است. به طوری که تا ۷۶۰ درجه سانتیگراد هیچ تغییری در آن صورت نمی گیرد. به همین دلایل ذکر شده، قیمت پوکه معدنی نسبت به سایر سنگ های مورد استفاده در ساختمان متفاوت تر است.

پوکه معدنی


خرید انواع پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی برای مصارف مختلفی انجام میشود. در این بین صنعت ساختمان سازی سهم بیشتری در استفاده از این سنگ را به دلیل استحکام بالای آن دارد. پیشنهاد میشود قبل از خرید از انواع آن آشنایی داشته باشید. نام گذاری این سنگ‌ها متناسب با شکل ظاهری آنها است. انواع پوکه معدنی شامل بادامی, عدسی, فندقی و نخودی می شود. این سنگ به تناسب کیفیت به نسبت لیکا و سایر سبک دانه ها دارای قیمت تمام شده بسیار به صرفه تری است. بنابراین برای خرید پوکه معدنی شما باید مدلی انتخاب کنید که برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد. لازم به ذکر است که این سنگ در ترکیب با آب و سیمان، مقاومت بالایی را ایجاد میکند.


کاربرد سنگ های معدنی


همانطور که گفته شد سنگ معدنی بیشتر در صنعت ساختمان سازی بکار میرود. به طور معمول پیمانکاران ساختمان این سنگ ها را در موارد زیر به کار میگیرند:
• در ساختن شیب پشت بام
• در ساختن بلوک‌های سبک
• در ساختن موزاییک
• برای پر کردن و پوشاندن سطوح مختلف ساختمان

نحوه شکل گیری سنگ های معدنی


پوکه معدنی به نوعی سنگ عجیب و غریب اطلاق میشود که ظاهری بسیار متفاوت با سنگ های معمولی دارد. این نوع سنگ با توجه به نحوه شکل گیری آن، مورد توجه بسیاری از افراد و صنایع قرار گرفته است. در مناطقی خاص، دمای زمین به میزان زیادی افزایش پیدا میکند. در این هنگام سنگ‌ها در لایه‌های زیرین پوسته زمین، تحت تاثیر حرارت زمین، به سنگ های مذاب تبدیل می شوند.
این مواد مذاب زمانی که به سطح زمین برسند به شکل گدازه در دامنه کوه های آتشفشانی قرار میگیرند. این موضوع باعث به وجود آمدن گاز های سمی شده و شرایط جوی آن منطقه را نیز تغییر میدهد. سنگ‌های داغ زیر بارش باران، بعد از چند ساعت تبدیل به سنگهای میشوند که از نظر وزن، استحکام و ظاهر با دیگر سنگ‌ها متفاوت هستند. به این سنگ ها همان پوکه معدنی گفته میشود.


چه کسانی برای خرید پوکه معدنی اقدام میکنند؟


قیمت پوکه معدنی از سنگ های قیمتی مشابه خودش کمتر است. اما ارزش این سنگ در صنعت، کشاورزی، ساختمان سازی و سازه های بتنی بسیار بالاتر از سنگ های دیگر است. این سنگ‌ها توسط افرادی خریداری میشود که دارای کسب و کار‌های مربوط به موارد ذکر شده، باشند.

پوکه معدنی


قیمت فروش پوکه معدنی بر چه اساس تعیین میشود؟

پوکه معدنی در حقیقت زباله های معدنی هستند که بر اثر فوران آتشفشان ها، به صورت طبیعی تشکیل می شوند. مواد اولیه سازنده آن به طور معمول خاک، شن، سنگ، خاک رس، سنگ آهک، سنگ گچ، سرباره‌ها و غیره هستند. در نتیجه هر چقدر این مواد اولیه مرغوب تر باشند قیمت این سنگ ها نیز بالاتر میرود. افراد و شرکت‌هایی که برای فروش پوکه معدنی اقدام میکنند، باید منطقه جغرافیایی کوه آتشفشان را در نظر داشته باشند. زیرا نوع خاک و شرایط آب و هوایی در تشکیل این سنگ ها تاثیر زیادی دارند.

کمپرسورنایلون حبابدارنایلون شیرینگماشین آلات راهسازیلوازم یدکی بسترنلاستیکفروش اقساطی خودروپوکه معدنیپوستر دیواریکاغذ دیواریپوشاک12345678910