1مجموع 1 خبر

پوستر دیواری و انواع آن

قیمت پوستر دیواری آموزشی در ایران، بسته به کیفیت چاپ، اندازه، محتوا و طرح پوستر متفاوت است. پوستر دیواری با کیفیت چاپ بالا، اندازه بزرگتر و محتوای آموزشی مفید، معمولاً قیمت بیشتری دارند. همچنین، قیمت پوستر دیواری آموزشی در فروشگاه‌های آنلاین نیز متفاوت است >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

پوستر دیواری معمولا در طرح ها و تصاویر مختلف و با کیفیت های متفاوتی چاپ میشود. برای خرید پوستر دیواری باید از دسته بندی ها، کیفیت جنس و اندازه های متفاوت آن اطلاعات کافی داشته باشید.
پوستر دیواری در شکل و اندازه های متفاوت و در ابعاد مختلفی تولید می شوند. برخی از تولیدکنندگان برای داشتن فروش پوستر دیواری، سعی میکنند از ایده های خلاقانه مشتریان خود استفاده کنند. البته راههای زیادی برای طراحی و چاپ پوستر وجود دارد. این پوستر های دیواری به طور معمول در اندازه ها و ابعاد استانداردی تولید میشوند. اما چنانچه فردی اندازه و ابعاد متفاوتی را برای سفارش خود در نظر دارد میتوانید به روش زیر دیوار یا سقف خود را اندازه گیری کرده و سفارش خود را تحویل تولیدکنندگان بدهد.

پوستر دیواری

روش اندازه گیری دیواربرای پوستر دیواری


برای اندازه گیری یک متر تهیه کنید . در دیوار مورد نظر شما، اندازه وسیع ترین عرض و بلندترین ارتفاع دیوار را برای خود ثبت کنید. در این مرحله فقط نیاز به این اندازه های دیوار داریم و ابعاد دیگر مانند کلید و پریز و .... نیازی نیست. برای اینکه از اشتباهات هنگام سفارش جلوگیری شود، همیشه در هنگام سفارش پوسترهای دیواری به ابعاد فیکس گرفته شده، بین 3 تا 5 سانتیمتر اضافه کرده و بعد سفارش خود را ثبت کنید. اگر در زمان نصب، اندازه آن بزرگ باشد می توانید آن را برش دهید.

قیمت فروش پوستر دیواری


قیمت پوستر دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین عامل موثر در قیمت، اندازه و ابعاد آن است. پوسترهای دیواری برخلاف کاغذ دیواری که دارای ابعاد ثابتی است، از ابعاد خاص و متغیری برخوردار است. زیرا در مکان های خاص مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت پوسترهای دیواری می توان به کیفیت جنس پوستر، طرح و نوع چاپ پوستر اشاره کرد.

پوستر دیواری

عوامل تاثیرگذار در قیمت فروش پوستر دیواری


قیمت پوستر دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین عاملی که در قیمت فروش پوستر دیواری تاثیر دارد، ابعاد آن است. پوستر برخلاف کاغذ دیواری، ابعاد ثابتی ندارد. معمولا افراد این پوستر ها را برای استفاده در مکان های خاص با ابعاد خاص خریداری میکنند. نکته قابل توجه این است که بسیاری از مصرف کننده گان این پوستر ها را در دفتر کار و با سلیقه خود و همچنین در بخش های مختلف به صورت ترکیبی استفاده میکنند که زیبایی دوچندان را به دفتر آنها میدهد. عامل دیگری که در قیمت پوسترهای دیواری تاثیر زیادی دارد، جنس این پوسترها است. پوسترهایی که جنس مرغوب تر داشته و قابلیت شست‌وشو را نیز دارا باشند ، از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. داشتن جنس مرغوب و قابلیت شستشو، در ماندگاری بیشتر این پوستر ها تاثیر گذار هستند.


خرید پوستر دیواری با توجه به طرح و نوع چاپ


پوستر دیواری با توجه به طرح و کیفیت چاپی که در آن استفاده شده است، قیمتگذاری میشود. طرح با توجه به میزان جذابیت و زیبایی که دارد، می‌تواند قیمت متفاوت تری داشته باشد. در هنگام خرید پوستر دیواری باید به نوع چاپ و کیفیت آن هم توجه داشته باشید. زیبایی و رزولوشن چاپی در پوسترهای دیواری و طرح‌های مورد استفاده در آن، از اهمیت زیادی برخوردار است. نوع و کیفیت چاپ باید بتواند زیبایی و رزولوشن بالا را برای پوسترهای به ارمغان بیاورد.


مواد اولیه مورد استفاده در تولید پوستر دیواری


مواد اولیه که برای تولید این پوستر ها مورد استفاده قرار میگیرد تاثیر مستقیم در قیمت فروش آنها دارد. شما می توانید با انتخاب متریال شیک و مخصوص خودتان، از طرح دلخواه، در ابعاد مورد نظرتان استفاده کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه ابعاد مدنظر شما بیشتر باشد، قیمت پوستر دیواری هم به مراتب بالاتر میرود.

خرید پوستر دیواری سه بعدی


پوستر دیواری یکی از محصولات محبوب در دنیای امروزی است که به علت تنوع زیاد و زیبایی که دارد مورد توجه افراد زیادی به خصوص قشر جوان جامعه قرار گرفته است. اگر جز افرادی هستید که عاشق تنوع در محیط کاری و یا منزل خود هستند، میتوانید از پوستر سه بعدی برای پوشش دیوار های خود استفاده کنید.
قیمت پوستر سه بعدی در مقایسه با کاغذ دیواری و یا رنگ آمیزی دیوار بسیار پایین تر است. در نتیجه با صرفه هزینه های کم میتوانید تغییر چشمگیری در محیط اطراف خود ایجاد کنید. خرید پوستر دیواری سه بعدی میتواند تنوع زیادی را در محیط خانه و یا محیط کاری شما ایجاد کند.


نیاز استفاده از پوسترهای دیواری


برای پوشاندن و زیبا کردن سطح یک دیوار به صورت همزمان، راه های زیادی وجود دارد. هر یک از این راه ها ممکن است معایب و یا مزایای خاص خودش را داشته باشد. برای مثال میتواند از رنگ آمیزی برای این کار استفاده کنید. اما هم هزینه های آن زیاد است و هم تنوع زیادی ندارد. گزینه دیگر کاغذ دیواری است که قیمت نسبتا مناسبی دارد، اما شما محدود به استفاده از طرح های از پیش تعیین شده هستید. در اینجا نیاز شما به یک چیز فراتر مشخص میشود که بتواند حیرت شما را برانگیزد، چیزی مانند پوستر دیواری سه بعدی.

پوستر دیواری


قیمت فروش پوستر دیواری سه بعدی


قیمت پوستر دیواری سه بعدی تفاوت زیادی با دیگر پوسترهای ساده از لحاظ طرح ندارد و بیشتر بستگی به جنس کاغذی دارد که شما انتخاب میکنید. از طرفی قیمت این پوستر ها بستگی به نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن دارد. هر چقدر کاغذ مصرفی در آن ضخیم تر باشد قیمت بیشتری دارد. تنها چیزی که در قیمت فروش پوستر دیواری تاثیری ندارد، طرحی است که روی این پوستر ها چاپ شده است.

کمپرسورنایلون حبابدارنایلون شیرینگماشین آلات راهسازیلوازم یدکی بسترنلاستیکفروش اقساطی خودروپوکه معدنیپوستر دیواریکاغذ دیواریپوشاک12345678910