1مجموع 2 خبر

ویدئو پروژکتور هوشمند اندرویدی

گسترش فروش ویدئو پروژکتور هوشمند اندرویدی به دلیل قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته ای است که از آن برخوردار هستند که توانسته اند ویدئو پروژکتورهای معمولی را با آنها متمایز سازد >> ادامه مطلب

ویدئو پروژکتور و انواع آن

ویدئو پروژکتور ها در مکان‌های مختلف برای مصارف مختلفی استفاده می‌شوند، اما بیشترین استفاده ویدئو پروژکتور در مکان‌های آموزشی، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، سالن‌های همایش، سینماها، تئاترها و هتل‌های بزرگ است. در مدارس و دانشگاه‌ها، از ویدئو پروژکتورها برای اجرای کلاس‌های آنلاین، نمایش فیلم‌های آموزشی استفاده می‌شود >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

ویدئو پروژکتور یک نوع دوربین است که به صورت معکوس عمل میکند. این دوربین به جای دریافت نور‌‌، نور را از لنز به بیرون ارسال میکند. شما برای خرید ویدئو پروژکتورها، باید بدانید که چه ویدئویی با چه نوع لامپی ,با چه لومنسی , با چه کنتراستی و… را نیاز دارید.
ویدئو پروژکتور از نظر نوع مصرف به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
• نوع جیبی که پیکو نیز نامیده می‎شود
• نوع خانگی
• نوع چند‎رسانه‌ای

ویدئو پروژکتور

عوامل موثر بر قیمت فروش ویدئو پروژکتور


قیمت ویدئو پروژکتور به عوامل زیادی مثل تکنولوژی ساخت و کمپانی سازنده آن بستگی دارد. همچنین مواردی از قبیل استفاده از فناوری لیزری در آن و وضوح تصویر، شدت روشنایی، نسبت کنتراست و… بر قیمت آن تاثیر گذار است. این محصول بر اساس یکی از چندین فناوری‌های بزرگ دنیا ساخته میشود که این فناوری‌ها بر روی کیفیت و قیمت این محصول تاثیر بسیار زیادی دارد. هنگام خرید این محصول باید به این نکته توجه داشته باشید که آن را برای چه محیطی می خواهید استفاده کنید.

نکاتی کوچک و مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور


پس از انتخاب تکنولوژی و نوع مصرف، جنبه هایی دیگری از این محصول را نیز باید مورد بررسی قرار دهید. مسائلی مانند اینکه به چه ورودی و خروجی هایی برای آن نیاز داریم؟ آیا می توان به بلندگوهای داخلی آن تکیه کرد؟ چه وزنی برای چه نوع مصرفی ایده آل است؟
بطور کلی باید پورت های VGA , HDMI , USB , AV و SD را باید در نظر بگیریم و با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنیم. بلندگوهای تعبیه شده در این پروژکتورها تقریبا توانسته نیازها را برطرف کند. اگر از جمله افرادی هستید که زیاد به سفر میروید. بهتر است در جهت خرید پروژکتور سبک و قابل حمل اقدام کنید. به طور معمول فروش ویدئو پروژکتور جیبی و سبک بسیار بیشتر از انواع دیگر آن است.

سینمای خانگی با خرید و نصب ویدئو پروژکتور


دیدن فیلم برای بسیاری از افراد یک سرگرمی جالب محسوب می شود و از جذابیت زیادی برخوردار است. این موضوع برای بعضی از مردم اینقدر مهم است که دوست دارند سینما را به خانه خود بیاورند.

ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور خانگی یکی از تکنولوژی هایی است که در دنیای امروز این امکان را به ما داده تا بتوانیم از تماشای فیلم در منزل لذت بیشتری ببریم و یا به اصطلاح سینما را به خانه خود بیاوریم. این دستگاه های خانگی از ویژگی های زیادی برخوردارند. روشنایی این پروژکتور ها از طریق واحد لومن اندازه‌گیری می‌شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر این دستگاه ها داشتن رزولوشن بالا است که وضوح تصاویر را بیشتر میکند و این مسئله بر قیمت ویدئو پروژکتور نیز تاثیر زیادی دارد.

عوامل موثر بر کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور


ویدئو پروژکتور خانگی برای نشان دادن تصاویر بهتر، به سه عامل مهم و موثر بستگی دارد. این عوامل عبارتند از وضوح تصویر تخصیصی، مواد منبع شما و نرخ کنتراست پروژکتور. از رایج ترین وضوح تصاویر پروژکتور های خانگی در حال حاضر دو نوع Wide XGA (1280 x 800) و Full HD (1920 x 1080) هستند.


قیمت فروش ویدئو پروژکتور خانگی


قیمت ویدئو پروژکتور بستگی به یک سری ویژگی ها و مشخصات دارد. هنگام خرید ویدئو پروژکتور میباسیت از از این موارد اطلاع داشته باشید. تاثیر این ویژگی‌ها بر روی قیمت پروژکتور بسیار زیاد است. از طرفی تکنولوژی مورد استفاده در تولید آن نیز اهمیت زیادی دارد. در نتیجه اگر شما از این موارد اطلاعات کافی داشته باشید به شما کمک میکند تا بهترین نوع پروژکتور خانگی را متناسب با نیاز و بودجه خود خریداری کنید. بهتر است در هنگام خرید این موارد را از فروشندگان پرس و جو کنید.
از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این دستگاه عبارتند از:
• کنتراست
• دقت رنگ
• زوم لنز
• جابجایی لنز
• خروجی نور
• وضوح
• عنبیه پویا

نکاتی خرید ویدئو پروژکتور های جیبی


ویدئو پروژکتور جیبی به دلایلی همچون کوچک و سبک بودن، دارا بودن قابلیت حمل و داشتن کارایی های فوق العاده، طرفداران زیادی دارد. فروش ویدئو پروژکتور های جیبی به دلایل ذکر شده نسبت به انواع دیگر آن بالاتر است. پروژکتورهای جیبی این امکان را به شما میدهد تا با استفاده از گوشی های موبایل خود تصاویر زنده و پویا را خلق کنید. در اینجا می خواهیم به طور اختصاصی به بررسی کاربرد و چگونگی استفاده از پروژکتور جیبی بپردازیم و نکاتی را برای خرید ویدئو پروژکتور مناسب را به شما ارائه دهیم. سعی کنید قبل از خرید این دستگاه ها اطلاعات کافی در مورد مشخصات و کارایی آنها داشته باشید.


آشنایی با کاربرد دستگاه ویدئو پروژکتور


ویدئو پروژکتور جیبی قابلیت اتصال به گوشی موبایل را دارد و همین مزیت باعث شده تا فروش این دستگاه در قیاس با انواع دیگر آن بیشتر باشد. این دستگاه سبک و قابل حمل است.
یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربرد آنها این است که می توان به وسیله آن مطالب را به اشتراک گذاشت. این دستگاه ها 20 تا 1000 لومن روشنایی دارند. در برخی از با کیفیت ترین نوع پروژکتور ها اندازه ی تصویر به 100 اینچ نیز میرسد.

ویدئو پروژکتور


قیمت فروش ویدئو پروژکتور جیبی


قیمت ویدئو پروژکتور یکی از مواردی است که قبل از خرید باید به آن دقت کنید. قیمت پیشنهادی در هنگام خرید پروژکتورها با توجه به مولفه های مختلف متغیر است. همین امر باعث شده تا قیمت ثابتی نداشته باشد. هنگامی که قیمت پایینی به شما پیشنهاد میشود باید به کیفیت آن شک کنید. زیرا امکان دارد که افراد سودجو برای فروش بیشتر و راحتتر، انواع نامرغوب آن را با هزینه های کمتر به شما پیشنهاد بدهند. البته به صورت کلی به دلیل تورم حاکم بر اقتصاد کشور ما، قیمت انواع پروژکتور ها بسیار افزایش یافته است.

کمپرسورنایلون حبابدارنایلون شیرینگماشین آلات راهسازیلوازم یدکی بسترنلاستیکفروش اقساطی خودروپوکه معدنیپوستر دیواریکاغذ دیواریپوشاک12345678910