1مجموع 3 خبر

لاستیک نکسن

با توجه به اینکه لاستیک نکسن نیز از جمله تایرهای وارداتی و از محصولات کره ای محسوب می گردد، ممکن است در سطح بازار شاهد عرضۀ لاستیک فیک با این عنوان برند باشید. لذا جهت اطمینان در خرید لاستیک نکسن اورجینال، با ما همراه باشید >> ادامه مطلب

لاستیک هانکوک و ویژگی های آن

برای خرید لاستیک هانکوک باید مناسب با وسایل نقلیه و مدل و کاربری آن اقدام به خرید لاستیک هانکوک مناسب نمایید و فروشگاه چرخ و یدک از مراکز معتبر فروش لاستیک هانکوک است که انواع تایر هانکوک اصل و با کیفیت را ارائه می کند. >> ادامه مطلب

لاستیک‌ و انواع آن

قیمت لاستیک صنایع هوایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای هر نوع هواپیما و هر نوع تجهیزات هواپیمایی، اندازه و ابعاد خاصی برای لاستیک صنایع هوایی مورد نیاز است. بنابراین، قیمت فروش لاستیک صنایع هوایی بستگی به اندازه و ابعاد آن دارد. >> ادامه مطلب
1مجموع 3 خبر

آشنایی با خرید لاستیک خودرو و انواع آن

لاستیک یکی از مهمترین و گسترده ترین موضوعاتی است که در صنعت خودروسازی به آن پرداخته می شود. برای اینکه بتوانید یک تجربه خوب از خرید لاستیک داشته باشید باید مواردی همچون شرایط آب و هوایی محل زندگی‌تان، نوع تجربه رانندگی خود و قیمت تایر را در نظر بگیرید. تایر در اندازه ها و مدل های بسیار زیادی در بازار وجود دارد. این تایر ها برای اساس مورد مصرفشان تولید می شوند. خودرو های مختلف بر حسب نوع کارکردشان از تایر های متفاوتی استفاده میکنند.

خرید لاستیک


انواع تایر با توجه به کارکرد


به صورت کلی تایر خودرو ها به 8 دسته اصلی تقسیم می شوند. این دسته بندی ها با توجه به عملکرد آنها انجام می گردد. قبل از خرید لاستیک باید بدانید که کدامیک از این مدل ها برای خودرو شما مناسب تر است. این دسته بندی ها عبارتند از:
• تایر چهار فصل
• تایر بزرگراه
• تایر ورزشی
• تایر مناسب برای تمام سطوح
• تایر مناسب گل و لای
• تایر با کارایی بالا یا بسیار بالا
• تایر برفی یا زمستانی
• تایر کامیون و ماشین شاسی بلند


قیمت فروش لاستیک برای خودرو های مختلف


قیمت لاستیک ها به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل اندازه و ابعاد آن است. قیمت آن در ابعاد بزرگتر معمولا بسیار بیشتر از ابعاد کوچکتر آن است. عامل مهم دیگر نوع و کیفیت مواد اولیه در تولید آن است . طرح و سازنده این محصول نیز تاثیر زیادی در بالا و یا پایین بودن قیمت آن دارد. عمر مفید این محصول عامل بسیار موثری در این موضوع است. فناوری و نوآوری در ساخت آن نیز مسئله مهمی محسوب می شود. ساختار و طراحی تولید تایر تاثیر بسزایی در قیمت نهایی آن دارد. به طور کلی باید توجه داشته باشید که عوامل زیادی بر قیمت فروش لاستیک تاثیر گذارند و همین امر باعث نوسانات زیادی در قیمت نهایی آن شده است.

خرید لاستیک

نکاتی برای خرید لاستیک


لاستیک یکی از مهمترین قطعاتی است که برای خودرو خود خریداری میکنیم. از مهمترین مواردی که باید هنگام  خرید لاستیک به آن توجه داشته باشیم رفتار رانندگی، کلاس خودرو، جاده و شرایط آب و هوایی است. تایر به عنوان یک قطعه مصرفی، در سال های گذشته چالش های زیادی را در بازار تجربه کرده است. یکی از این چالش ها، کاهش قدرت خرید مشتریان است. این مسئله در سال های اخیر میزان خرید تایر استوک را نیز افزایش داده است. مسئله مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم انتخاب تایر مناسب برای هر خودرویی است. در اینجا سعی داریم نکاتی را برای انتخاب و خرید تایر مناسب در اختیار شما قرار دهیم.


انتخاب تایر مناسب


هر خودرویی با توجه به طراحی، قوای فنی، هندلینگ و کلاس خود، تایر مناسب خود را میطلبد. تایر ها ظاهری بسیار ساده دارند اما در عین حال مهمترین قطعه برای پایداری و بهبود حرکت خودرو محسوب می شوند. مسئله دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم شرایط آب و هوایی است. تایر انتخابی باید سازگار با هر نوع شرایط آب و هوایی مانند باران، گرمای زیاد، برف، یخ و غیره باشد. به همین خاطر توصیه میشود تا از تایر های چهار فصل برای خودرو خود استفاده کنید. اگر شما جزو رانندگانی هستید که به رانندگی پرشتاب علاقه دارید، باید نسبت به خرید تایر با طول عمر بالا اقدام کنید.


قیمت فروش لاستیک برند ایرانی


قیمت لاستیک برند های تولید کننده ایرانی بسیار بهتر و باصرفه تر از نمونه های خارجی آن است. همیشه اینطور نیست که بهترین تولید کننده با بهترین کیفیت، بیشترین فروش لاستیک را به خود اختصاص بدهد. مشاغل مربوط به حمل و نقل باید توجه بیشتری به انتخاب تایر مناسب داشته باشند. استهلاک تایر در این مشاغل بسیار بالاتر از حد معمول است. در نتیجه باید تایر هایی با طول عمر بالا و با کیفیت را مورد استفاده قرار بدهند.

نکاتی برای خرید لاستیک چهار فصل


لاستیک چهار فصل، تایری است که برای تمامی شرایط آب و هوایی مناسب است. به همین دلیل فروش تایر چهار فصل به مراتب بیشتر از انواع دیگر آن است. نکته قابل توجه این است که، این تایر ها قادر نیستند با شرایط خیلی بد جوی مقابله کنند و گاهی مجبور به تعویض و یا استفاده از یخ شکن خواهید بود. تایر های چهار فصل ساختار پیچیده ای دارند. یک نوع خاص از آج، روی تایر ها وجود دارد که آن را در برابر سطوح مرطوب و خشک و شرایط جوی مختلف مقاوم کرده است. این تایر ها بسیار انعطاف پذیر هستند. در نتیجه قابلیت استفاده در تمامی فصول را دارند.

خرید لاستیک


قیمت فروش لاستیک چهار فصل ایرانی


قیمت لاستیک برند های ایرانی بسیار مناسب تر از انواع خارجی آن است. این برند ها طی سال های گذشته اقدام به تولید و عرضه تایر های چهار فصل کرده اند. عوامل زیادی بر قیمت لاستیک چهار فصل تاثیر گذار هستند. یکی از این عوامل برند تولید کننده آن است. عامل دیگر نوع آج های طراحی شده بر روی تایر است. تایر متناسب با اندازه و ابعاد جای چرخ خودرو، باید انتخاب شود. این محصول در اندازه و سایز های مختلف، قیمت های متفاوتی دارد. از مهمترین عوامل موثر بر قیمت تایر چهار فصل تغییرات بازار و قیمت تمام شده آن است. به طور کلی تایر هم مانند هر محصول دیگری در بازار های ایرانی و خارجی با قیمت های متفاوتی وجود دارند.


اهمیت کیفیت تایر


اهمیت داشتن یک لاستیک با کیفیت بر کسی پوشیده نیست. هر چقدر کیفیت تایر شما بالاتر باشد، ایمنی بالاتر و سواری نرم تری را تجربه خواهید کرد. استفاده از یک تایر مناسب و بادوام میتواند از بسیاری اتفاقات و تصادفات جلوگیری کند. کیفیت آج های طراحی شده بر روی این لاستیک ها تاثیر بسیار زیادی در این موضوع دارد.

کمپرسورنایلون حبابدارنایلون شیرینگماشین آلات راهسازیلوازم یدکی بسترنلاستیکفروش اقساطی خودروپوکه معدنیپوستر دیواریکاغذ دیواریپوشاک12345678910